ALTERNATİF MAKİNE

ALTERMAK çalışmış olduğu sektörlerin ihtiyaç duyduğu modern üretim hatlarını tesis etmek amacıyla 1995 yılında kuruldu. Kuruluşundan başlayarak, zaman içerisinde global pazarda boya makineleri ve ağaç işleme makineleri alanında lider olan WAGNER - V. ALBERTI- ITALPRESSE - STRIEBIG gibi markaların Türkiye distribütörlüğünü aldı. Bugün ALTERMAK Türkiye'de metal sektöründe boya püskürtme yapan ve mobilya imalatında çalışan dev firmaların büyük çoğunluğunun üretim bandını kuran, teknik servis ve yedek parça hizmetini veren, uzman bir işletme olarak hizmet vermektedir.

Topam 23 çalışanıyla Türkiye'nin her noktasında üretim yapan tesislerin en büyük teknolojik destekcisi olan ALTERMAK , bilgi birikimi, teknolojisi, etkin ve uzman ekibi ile karşılayabilen, sektöründe lider, saygın ve öncü bir markadır.

ALTERMAK, boya makinaları ve ağaç işleme makineleri ithalatı, servis ve yedek parça hizmetleri sunarken, aynı zamanda sektörün gelişimine, yüksek teknoloji kullanımının artmasına da katkıda bulunmuştur. Bu amaçla fuarların düzenlenmesinde katkıda bulunmuş, insan kaynaklarının eğitimine yönelik çalışmalar organize etmiştir.

Müşteri Memnuniyeti İlkemiz

Müşterilerimize, sağladığımız teknik servis hizmetlerinin kaliteli, sürekli ve hızlı olarak yerine getirilmesi ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak ve analiz etmek, akabinde doğru ve en hızlı teknik desteği vermek için sürekli mevcut sistemleri iyileştirilip, yeni yöntemler geliştirilmektedir. Her bir müşteri şikayeti ayrı bir proses olarak değerlendirilir ve tekrarlanmaması için düzeltici ve önleyici yöntemler (faaliyetler) en kısa sürede yerine getirilir.

Temsilcisi olduğumuz firmaların tüm makinelerinin yerinde montaj, bakım ve onarım hizmetleri müşterilerimizin ihtiyaç talepleri doğrultusunda ve gereken her durumda, sürekli güncellenen teknik dökümantasyona göre, eğitimli teknik servis personelimiz tarafından ve orijinal yedek parça kullanılarak sağlanmaktadır. Makinelerimizin verimli çalışabilmesi, sürekli, zamanında ve sistematik olarak alınan servis desteğine ve bu hizmetin iyi eğitimli personel tarafından verilmesine bağlıdır.

Bu doğrultuda teknik ekibimiz her yıl yurtiçi ve yurtdışındaki üretici ve tedarikçi firmalar tarafından düzenli olarak verilen eğitimlere gönderilmekte ve bu sayede teknik ekibimizin sahip olduğu bilgi ve deneyimlerin sürekli geliştirilmesi ve güncel tutulması sağlanmaktadır.